Aneta i Sławek

 Aneta i Sławek to wyjątkowa para, która swoją pozytywną energią zaraża wszystkich w promieniu kilometra. Zobaczcie, jak z naszej perspektywy wyglądał ich wyjątkowy dzień. 

Dzień ślubu Anety i Sławka rozpoczęły ślubne przygotowania. Każde z nich przygotowywało się na ten szczególny moment w swoich czterech kątach. W drodze do ukochanej, Sławkowi wtórowała orkiestra weselna

 

Tuż po błogosławieństwie rodziców, Państwo Młodzi mogli udać się na ceremonię ślubną, która odbyła się w Parafii Najświętszego serca Jezusowego w Gródku. Msza ślubna Anety i Sławka była bardzo osobistym przeżyciem. Czynny udział rodzeństwa Państwa młodych w liturgii, nadał ceremonii wyjątkowego charakteru. Po wzruszających zaślubinach Państwo młodzi wraz ze swoimi gośćmi udali się na salę weselną. Wesele Anety i Sławka odbyło się w Dworze Sękowskim. Na świeżo upieczonych małżonków czekała zabawa do białego rana. Zaraz po tym, jak korowód gości złożył Państwu młodym życzenia weselne, na sali pojawił się tort, który okazał się słodkim początkiem weselnego szaleństwa. Mimo wszystko nie tak słodkim, jak pierwszy taniec Anety i Sławka, który zapoczątkował moc weselnego szaleństwa i zabawę do białego rana! Nasza ekipa została z parą młodą aż do oczepin, żeby zarejestrować wszystkie najpiękniejsze chwile, do których będą mogli powracać podczas oglądania filmu ślubnego.

 

Plener ślubny Anety i Sławomira to prawdziwa finezja niepowtarzalnych kadrów w połączeniu ze zniewalającym otoczeniem. Jako, że świeżo upieczeni małżonkowie nie widzą poza sobą świata, wykonanie wyjątkowych zdjęć ślubnych nie było trudne. Zarówno Państwo młodzi, jak i my bawiliśmy się wspaniale, tworząc ich plener ślubny. I tak oto pomogliśmy w spełnieniu kolejnego wyjątkowego marzenia, a Sławkowi i Anecie wspomnienia o tym wyjątkowym dniu już zawsze będzie przywoływał zrealizowany przez naszych operatorów teledysk ślubny.

Spełnione marzenia Anety i Sławka