Iwona i Patryk

Iwona i Patryk to niezwykle pozytywna para, czerpiąca ogromną radość z każdej wspólnie spędzonej chwili. Tego dnia w domu Iwony podekscytowanie dało się zauważyć na pierwszy rzut oka. Nie mogliśmy zatem pozwolić, aby to wrażenie umknęło naszym kamerom i aparatom. na godzinę przed ślubem kościelnym wszystko było już gotowe, a Patryk mógł w końcu uściskać swoją piękną narzeczoną. Jeszcze tylko błogosławieństwo rodziców przed ślubem. Zaraz po nim wpatrzeni w siebie, jak w obrazek Państwo młodzi, wyruszyli do kościoła pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny we Włoszczowej – najstarszego kościoła w rodzinnym mieście Iwony. To właśnie tam narzeczeni złożyli swoją małżeńską przysięgę.

 

Kiedy już szczęśliwi zakochani zostali oficjalnie ogłoszeni mężem i żoną, wszyscy udali się na salę “Camelia” znajdującą się w malowniczej wsi o nazwie Lubachowy. To chyba oczywiste, że nas również nie mogło tam zabraknąć. Wesele Iwony i Patryka to noc pełna emocji, niezapomnianych wrażeń i przepełniona rozmaitymi atrakcjami. Był grill plenerowy, fotobudka weselna i występ specjalny na gitarze, któremu wtórowała kapela weselna. Taka noc, zdecydowanie na długo zostanie w pamięci gości weselnych. My również wspominaliśmy ją z uśmiechem, przygotowując nowożeńcom ich ślubne filmy.

 

Wspaniałym podsumowaniem naszej wspólnej przygody z Iwoną i Patrykiem był plener ślubny na plaży, ale nie tylko. Wprost z plaży zawędrowaliśmy na leśne rozdroża. Efekty są zniewalające, o czym zresztą możecie przekonać się sami. Tak oto pomogliśmy tej niezwykle pozytywnej parze w spełnieniu ich równie radosnego marzenia.

Spełnione marzenia