Karolina i Piotr

Dzień ślubu Karoliny i Piotra pozostanie na długo w naszej pamięci. Ta niezwykle pozytywna para emanowała miłością od samych przygotowań po niezapomnianą imprezę weselną. A skoro o przygotowaniach ślubnych mowa… Ślubny poranek w domach Karoliny i Piotra był pełen emocji. Panna młoda zadbała o każdy najmniejszy szczegół, od makijażu ślubnego, po fryzurę i najważniejsze dodatki ślubne włącznie. Wszystko po to, aby w tym jedynym, niepowtarzalnym dniu wyglądać naprawdę zjawiskowo. Trzeba przyznać, że Piotr również się postarał. Całe szczęście nasz fotograf ślubny już wtedy był razem z nimi, aby móc uwiecznić na zdjęciach ten i wiele innych, unikatowych momentów.

 

Kiedy młodzi dopięli wszystko na przysłowiowy “ostatni guzik”, nasza ekipa mogła wyruszać do kościoła, w którym miejsce miała ceremonia ślubna, aby jeszcze na chwilę przed przyjazdem narzeczonych zdążyć zarejestrować najważniejsze detale ślubne. Karolina i Piotr sakramentalne “tak” wypowiedzieli w zdobnym, barokowym kościele, wprost idealnym na tego typu okoliczność. A po wzruszającej ceremonii nadszedł czas na przyjęcie weselne, które odbyło się na niezwykle klimatycznej, drewnianej sali. Taki wybór sprawił, że sala sama w sobie nadała całemu przedsięwzięciu ciekawego charakteru. Tym samym zbędnymi okazały się wszelkie masywne dekoracje ślubne. Kiedy na zewnątrz było już ciemno, a zabawa od kilku godzin trwała w najlepsze, na sali pojawił się oryginalny tort weselny, który przykuł uwagę wszystkich gości. My także nie mogliśmy przejść obok niego obojętnie. Naszej niezwykle pozytywnej, młodej parze towarzyszyliśmy aż do momentu oczepin.

 

Następnego dnia, będący wciąż pod wrażeniem dnia poprzedniego, spotkaliśmy się z Piotrem i Karoliną na realizacji pleneru ślubnego. Wspólnie zadecydowaliśmy o zdjęciach w prawdziwym sercu natury. Panorama, na tle której wykonaliśmy sesję plenerową, po prostu zapiera dech w piersiach. Przy okazji ślubu Karoliny i Piotra, przekonaliśmy się również, jak ciekawy efekt otrzymamy, wykorzystując świece dymne do zdjęć na ślub. A efekty kolejnego, spełnionego z naszą małą pomocą, na swój sposób wyjątkowego marzenia możecie sprawdzić sami!