Kasia i Mateusz

Ślub Kasi i Mateusza wspominamy niezwykle wspaniale. Radość tego magicznego dnia towarzyszyła naszym młodym już od początku przygotowań, a stres był praktycznie niezauważalny. Kasia już od samego rana szykowała się na bóstwo w swoim domowym zaciszu, podczas gdy Mateusz nie tylko marynarkę dopinał na ostatni guzik. Oczywiście nie mogło zabraknąć przy nich naszych obiektywów. 

 

Kiedy Państwo młodzi byli już w pełni gotowi na ten jeden z najważniejszych momentów w życiu, my, jako team zajmujący się ich fotografią ślubną, towarzyszyliśmy im podczas uroczystej ceremonii. Nasz fotograf ślubny od pierwszych chwil czuwał nad tym, aby podczas tego wydarzenia powstały najpiękniejsze zdjęcia ślubne. Kasia i Mateusz  powiedzieli sobie sakramentalne “tak” w zabytkowym  Kościół św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Pustyni. Ta niewielka świątynia o ciepłym wnętrzu, nadaje się zarówno na nieco większy, jak i kameralny ślub

Po zaślubinach przyszedł czas na zabawę do białego rana. Punktem rozpoczęcia przyjęcia weselnego był zjawiskowy pierwszy taniec. Noc upłynęła wszystkim pod znakiem tanecznego szaleństwa, przy dobrej muzyce. A profesjonalny dj weselny sprawił, że goście właściwie nie opuszczali parkietu. Idealnym zwieńczeniem słodkiej, małżeńskiej miłości był elegancki tort weselny, po którym nastąpiły pełne emocji oczepiny. Cóż to była za noc! 

 

Następnego dnia, zanim Państwo młodzi zdążyli dopełnić wszelkie formalności po ślubie, my mieliśmy okazję raz jeszcze spotkać się z Kasią i Mateuszem. Wspólnie wybraliśmy się na plener ślubny, który odbył się na Pustyni Błędowskiej. Rozległa przestrzeń otulona blaskiem promieni słonecznych, w połączeniu z prawdziwą małżeńską miłością zaowocowała zdjęciami pełnymi naprawdę magicznego klimatu.I tak oto pomogliśmy w zaprojektowaniu kolejnego, wyjątkowego marzenia. Kasia i Mateusz mogą już zawsze powracać do pięknych wspomnień, które przywołują, wykonane specjalnie dla nich zdjęcia z przyjęcia weselnego i zaślubin.