Klaudia i Tomasz

Dzień ślubu Klaudii i Tomasza był naprawdę wyjątkowy. Ta niezwykła para promieniowała swoją pozytywną energią od samego rana. Ten szczególny dzień rozpoczęły wspólne przygotowania ślubne. Podczas, gdy Klaudia szykowała się na bóstwo, zestresowany Tomasz dopinał garnitur ślubny na ostatni guzik. Tego dnia Państwo młodzi wyglądali zjawiskowo.

 

Ślub Klaudii i Tomasza odbył się w kościele redemptorystów w Krakowie. Na miejscu czekali już na nich nie tylko zaproszeni goście, ale również nasz fotograf ślubny i operatorzy – gotowi rejestrować wszystkie niepowtarzalne momenty. Po wzruszającej ceremonii nadszedł czas na przyjęcie weselne, które odbyło się w domu weselnym w Mogilanach. Klaudia i Tomasz zaskoczyli swoich gości, przygotowując dla nich wyjątkowy pierwszy taniec, który okazał się wspaniałym rozpoczęciem weselnego szaleństwa. A kiedy za oknami zapadł zmrok, na sali pojawił się klasyczny tort weselny. Zabawa trwała w najlepsze, a nasze kamery towarzyszyły młodej parze aż do oczepin, przepełnionych śmiechem i mnóstwem pozytywnej energii.

 

Będąc wciąż pod wrażeniem tego wyjątkowego dnia, udaliśmy się z Klaudią i Tomaszem na realizację ich pleneru ślubnego, który odbył się w pięknych okolicznościach przyrody. Współpraca z młodą parą przebiegła w miłej i bezstresowej atmosferze, dzięki czemu powstały naprawdę wyjątkowe zdjęcia ślubne. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc Klaudii i Tomaszowi w spełnieniu ich marzenia, przygotowując dla nich film ślubny.