Magda i Paweł

Magda i Paweł to para, która swoją pozytywną energią zaraża wszystkich w promieniu kilometra. Na ślubnym kobiercu stanęli pięknego, czerwcowego popołudnia. Na tę okoliczność Magda przygotowała wcześniej subtelną koronkową suknię, delikatne ślubne sandałki na obcasie, a zwieńczeniem tej stylizacji – dosłownie i w przenośni – był pleciony wianek ślubny z kwiatów. Równocześnie Pan młody przygotowywał się na ten szczególny moment. Garnitur ślubny niczym skrojony na miarę i klasyczna mucha ślubna, miały zdobić go przez cały wieczór. Nasi operatorzy i fotografowie już od początku przygotowań pracowali w skupieniu, aby uchwycić każdy unikatowy moment.

 

Narzeczeni sakramentalne “tak” wypowiedzieli w kościele św. Anny w Bieczu, a na przyjęcie weselne wybrali dom weselny “Millenium” w Rożnowicach.
To właśnie tam, wspólnie z gośćmi, świętowali do wczesnych godzin porannych. W takich chwilach nie mogło zabraknąć też oczywiście towarzystwa naszych kamer. W końcu to my odpowiadamy za wyjątkowe filmy weselne i ślubne.

Walc na pierwszy taniec zawsze wygląda niesamowicie. Szczególnie, kiedy jest to pierwszy taniec z użyciem dymu. A tak właśnie było! Państwo młodzi dla swoich gości przygotowali prawdziwie zjawiskowy pierwszy taniec. Wraz z wyjściem na parkiet pierwszych gości, zabawa nie ustawała. Tego wieczoru rytm weselnemu szaleństwu nadawała orkiestra męska. A my dotrzymaliśmy kroku weselnym gościom, aż do oczepin. Jak na Magdę i Pawła przystało – nietypowych, oryginalnych i pełnych radości oczepin.

 

W niedzielne popołudnie, wraz z dwojgiem świeżo upieczonych małżonków, stworzyliśmy ślubny plener. Najtrafniejszym określeniem podsumowującym to spotkanie jest rustykalna sesja na łonie natury. Wspólnie z naszą młodą parą sprawdziliśmy, co w trawie piszczy i o czym szumi las. W ten sposób pomogliśmy Magdzie i Pawłowi w spełnieniu jednego z bardziej wyjątkowych marzeń. A teraz oni mogą cieszyć się swoim teledyskiem z wesela przez długi czas.

Spełnione marzenia Magdy i Pawła