Natalia i Krzysztof

Dzień ślubu Natalii i Krzysztofa do dziś wspominamy z uśmiechem i sentymentem. Tego dnia Państwo młodzi otrzymali nieocenione wsparcie od swoich najbliższych, którzy czuwali nad ich perfekcyjnym wyglądem podczas ślubnych przygotowań. My natomiast, jako ekipa foto-video zadbaliśmy o profesjonalny reportaż ślubny.

 

Po przygotowaniach nadeszła pora na ten najważniejszy moment. Ceremonia ślubna Natalii i Krzysztofa wzruszyła niejednego weselnego gościa, a podczas przysięgi i nam zakręciła się łezka w oku. Gdy wybrzmiały ostatnie dźwięki Marsza Mendelsona, szczęśliwi nowożeńcy wyruszyli na salę weselną. My – jak zwykle zresztą – byliśmy tuż za nimi, gotowi do rejestrowania najbardziej emocjonujących chwil. 

Sala weselna wybrana przez Państwa młodych była połączeniem klasyki i ludowości. Szaloną zabawę rozpoczął pierwszy taniec w wykonaniu wpatrzonych w siebie, świeżo upieczonych małżonków. Zarówno para młoda, jak i goście bawili się tak dobrze, jakby zapomnieli o całym świecie. Wsparcie oraz czujność świadków sprawiły, że ewentualne weselne problemy znikały w mgnieniu oka. Prawdziwą niespodzianką dla gości okazał się profesjonalny barman team, który nie tylko serwował smaczne drinki, ale również zapewnił gościom prawdziwe show przygotowując pokaz barmański

 

Zabawa trwała w najlepsze, a my uwieczniliśmy wszystkie najważniejsze momenty na fotografii ślubnej i ślubnym filmie. Wspólnie z młodą parą bawiliśmy się wspaniale, współtworząc ich wyjątkowe, ślubne marzenia.

Spełnione marzenia Natalii i Krzysztofa