Ola i Diogo

Ola i Diogo to niezwykła para, która na długo pozostanie w naszej pamięci. Ola do tego wyjątkowego dnia przygotowywała się w domowym zaciszu z pomocą swoich najbliższych. W tym samym czasie Diogo odliczał do spotkania z ukochaną z drugiego końca miasta, wpatrując się w obrączki ślubne, które już niebawem miały znaleźć się na dłoniach Państwa młodych. 

 

Ola i Diogo sakramentalne “tak” wypowiedzieli w  kościele pod wezwaniem św. Królowej Jadwigi na Krowodrzy w Krakowie. Ceremonię uświetnił występ skrzypaczki ślubnej, który poruszył przybyłych gości. Nasi operatorzy ślubni wraz z fotografem ślubnym rejestrowali to wyjątkowe wydarzenie za pomocą kamer. Tuż po jednej z najpiękniejszych chwil w życiu nadszedł czas na życzenia ślubne, które goście składali młodej parze pod kościołem. Wesele Oli i Diogo było naprawdę bajeczne, a zorganizowała je dla nich wedding plennerka. Goście weselni bawili się wraz z młodą parą w stylu “Pięknej i Bestii”. Można więc śmiało powiedzieć, że Ola była prawdziwą królową tego wieczoru. Podczas weselnego przyjęcia goście czuli się tak dobrze, że prawie wcale nie schodzili z parkietu. My również świetnie się bawiliśmy, nagrywając reportaż w postaci filmu ślubnego i zdjęć ślubnych. Tym razem nie zabrakło również naszego teamu barmanów, którzy przez cały wieczór serwowali mniej i bardziej klasyczne wersje popularnych drinków. Naprawdę świetnie było móc pracować wspólnie w pełnym składzie. To była wyjątkowa noc. 

 

Plener ślubny Oli i Diogo był bardzo klimatyczny i odbył się na Krakowskim Kazimierzu. Miłość między świeżo upieczonymi małżonkami kwitła i wylewała się z każdego zdjęcia wykonywanego przez naszego fotografa ślubnego. Nasza współpraca zaowocowała niezapomnianymi ujęciami i wyjątkowym teledyskiem ślubnym. Naprawdę cieszymy się, że mogliśmy pomóc Diogo i Oli w spełnieniu ich wyjątkowego marzenia.