Paulina i Grzegorz

Paulina i Grzegorz, na długo pozostaną w naszej pamięci. Dajemy i Wam okazję przekonać się, jaką są piękną i urzekającą parą. Do tego szczególnego dnia, Paulina przygotowywała się w domowym zaciszu z pomocą najbliższych oraz profesjonalnej make-up artist. Nic dziwnego, że chciała wyglądać i czuć się, jak milion dolarów. Znakomicie oddają to ujęcia z naszej kamery. W tym samym czasie nasz drugi operator weselny rejestrował, jak zniecierpliwiony Grzegorz przy pomocy świadka, zakładał swój elegancki garnitur ślubny, wpinał spinki do mankietów i rzucał ostatnie spojrzenie na ślubne obrączki, które już niedługo miały zdobić dłonie Państwa młodych.

 

Paulina i Grzegorz pobrali się w kościele św. Jana Chrzciciela w Krakowie, a przyjęcie weselne zorganizowali na sali “Zielone Wzgórze” znajdującej się na ul. Zielonej. Podczas pierwszego tańca, oprócz młodej Pary na parkiecie znalazł się także dym, który produkowała profesjonalna maszyna do dymu. Takie połączenie stworzyło bajeczny efekt niczym pierwszy taniec w chmurach. Jako, że chcieliśmy stworzyć dla Pauliny i Grzegorza najpiękniejszy teledysk ślubny, takich ujęć nie mogło w nim zabraknąć. Weselu przewodniczył profesjonalny zespół weselny, który pomiędzy dynamicznymi tańcami, wplótł kilka znanych i lubianych zabaw weselnych. Kiedy na zewnątrz zrobiło się ciemno, goście otrzymali od młodej Pary zimne ognie, które zapewniły zakochanym romantyczną sesję zdjęciową podczas wesela. Dzięki rozmaitym atrakcjom, goście naprawdę świetnie się bawili. Również i my, jako ekipa świadcząca usługi foto/video, wspominamy ten czas naprawdę miło.

 

Po nocy pełnej wrażeń, przyszedł czas na plener ślubny Grzegorza i Pauliny. Jako, że wprost uwielbiamy sesje na łonie natury, takie rozwiązanie zaproponowaliśmy również tej młodej parze. Efekty są zniewalające, a my z radością wracamy do tego wyjątkowego marzenia, ciesząc się, że mogliśmy pomóc pięknym zakochanym w jego spełnieniu.