Paulina i Michał

Paulina i Michał to niezwykła para, dlatego ich dzień ślubu też taki był. My naszą obecnością wspieraliśmy ich już na kilka godzin przed ślubem. Paulina tego dnia postanowiła oddać się w ręce wizażystki, która wykonała jej profesjonalny makijaż ślubny. Michał natomiast z pomocą najbliższych przygotowywał się do tej wielkiej chwili w domowym zaciszu. Tak więc, kiedy wszystko było już gotowe, tuż za młoda parą udaliśmy się na uroczystość.

 

Ślub Pauliny i Michała odbył się w barokowym kościele świętych apostołów Piotra i Pawła, który znajduje się w Krakowie przy ulicy Grodzkiej. Jego bogate zdobienia sprawiają, że nadaje się idealnie na ślub klasyczny i elegancki, a także ślub w stylu glamour.
Po wzruszającej ceremonii Państwo młodzi wraz ze swoimi gośćmi udali się na salę weselną, gdzie odbywała się znacznie luźniejsza i mniej zobowiązująca część uroczystości. Oczywiście i my byliśmy z naszymi świeżo upieczonymi małżonkami podczas ich wesela. Zakochani wznieśli pierwszy toast weselny, a następnie pierwszym tańcem zaprosili gości do wspólnej zabawy. Tymczasem, do nas należało – jak zwykle – czuwać, aby zebrany materiał zaowocował w wyjątkowe zdjęcia i klipy ślubne.

 

Godziny mijały, a zabawa trwała w najlepsze. Po zmroku uroczystość uświetnił nietypowy tort weselny, a my zostaliśmy z Pauliną, Michałem i ich gośćmi aż do oczepin. Właśnie w ten sposób pomogliśmy dwojgu kochającym się ludziom w spełnieniu wyjątkowego marzenia. Zobaczcie sami tą piękną uroczystość i szaloną zabawę.

Spełnione marzenia Pauliny i Michała