Sylwia i Dominik

Dzień ślubu Sylwii i Dominika był przepełniony miłością, a uśmiech nie schodził z ust nas wszystkich. Piękna uroczystość w kościele oraz huczna zabawa nie pozwolą nam zapomnieć tego cudownego dnia. Narzeczeni od wczesnych godzin porannych przygotowywali się na tę wyjątkową chwilę. Sylwia na tę szczególną okazję wybrała nietypowy bukiet ślubny z wrzosów. Musimy przyznać, że na jesienny ślub pasował on idealnie. Za to Dominikowi męska moda ślubna zdecydowanie nie jest obca. Tego dnia zdobiła go naprawdę nietypowa mucha ślubna. Zresztą, zobaczcie sami!

 

Orkiestra weselna odprowadziła Państwa młodych do samochodu, który zawiózł ich prosto na miejsce uroczystości. Sylwia i Dominik na ten szczególny dzień wybrali wyjątkowo klimatyczny kościół z kamienia. Tak więc pewnego jesiennego popołudnia rozpoczął się nowy, wspaniały rozdział w życiu świeżo upieczonych małżonków, a my mogliśmy być jego częścią, tworząc dla zakochanych wyjątkowe teledyski z wesela i ślubu. Kiedy część oficjalna dobiegła końca, najszczęśliwsi na świecie małżonkowie mogli wreszcie wspólnie z gośćmi oddać się weselnemu szaleństwu. Podczas przyjęcia wszyscy doskonale się bawili, co było rewelacyjną okazją dla nas do uchwycenia nietuzinkowych momentów.

 

Ślubny plener fotograficzny Sylwii i Dominika odbył się w skalistym otoczeniu. Współpracę podczas sesji wspominamy naprawdę miło. Państwo młodzi, jak to się mawia, nie widzieli świata poza sobą, co widać doskonale na większości fotografii ślubnych. To zdjęcia przepełnione miłością i pozytywną energią, zupełnie, jak cały wyjątkowy plener ślubny Sylwii i Dominika. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że to właśnie my mogliśmy współuczestniczyć w spełnianiu ich wyjątkowych marzeń.