Wiktoria i Rafał

Z tą parą nie da się nudzić, dlatego Ślub Wiktorii i Rafała na długo zostanie w naszej pamięci. Ten szczególny dzień rozpoczął się dla wszystkich dość wcześnie, a nasza ekipa towarzyszyła w przygotowaniach Pani młodej już od samego rana. U Rafała również nie mogło nas zabraknąć. Dobrze, że nasi operatorzy i fotograf ślubny towarzyszyli młodym w momencie ich spotkania, bo dzięki temu uchwyciliśmy wymalowane na ich twarzach szczęście. Po błogosławieństwie rodziców, gdy emocje sięgały zenitu, nadszedł czas na ślubną ceremonię.

 

Uroczystość ślubna Wiktorii i Rafała odbyła się w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Grabiach i była wyjątkowa. Sakramentalne “tak” wywołało wiele wzruszeń na twarzach gości weselnych, a profesjonalna skrzypaczka i wiersz w wykonaniu rodziny Państwa młodych wprawiły wszystkich w zachwyt i spotęgowały ogromne emocje. Zaraz po najbardziej uroczystej chwili, wszyscy udali się na salę weselną, aby celebrować jeden z najszczęśliwszych dni w życiu Wiktorii i Rafała.

Na sali weselnej Państwo młodzi wykonali zjawiskowy pierwszy taniec pełen radości, miłości, zaangażowania i… konfetti. Tak rozpoczęła się noc pełna niezapomnianych wrażeń. Szampańska zabawa trwała w najlepsze, a świeżo upieczeni małżonkowie zaplanowali na ten czas mnóstwo atrakcji dla swoich gości. Rozmaite zabawy weselne, taniec do białego rana i elegancki tort weselny podany na przyjęciu, uczyniły ten dzień absolutnie magicznym. Doskonałym zwieńczeniem weselnego szaleństwa okazały się pełne pozytywnej energii oczepiny, podczas których goście bawili się tak dobrze, że uśmiech ani na chwilę nie schodził z ich twarzy.

 

Niedługo po tym szczególnym dniu, jeszcze raz spotkaliśmy się z Wiktorią i Rafałem, żeby wspólnie stworzyć klimatyczny plener ślubny. Jesteśmy szczęśliwi, że to właśnie my mogliśmy towarzyszyć świeżo upieczonym małżonkom, wraz z naszymi kamerami w tych wyjątkowych chwilach, przyczyniając się tym samym do spełnienia ich marzeń.

Spełnione marzenia Wiktorii i Rafała