Poznaj nas

Wszyscy Video Marzeń Fotografia Marzeń Drinki Marzeń

Tomasz Matlęga

Tomasz jest pasjonatem wideo, który swoją przygodę z kamerą zaczął już 7 lat temu. To miłośnik tworzenia filmów, który swoje umiejętności rozwijał m. in. ze Związkiem Harcerstwa Polskiego, stowarzyszeniem Social Wovles, czy Festiwalem Kolorów.

Patryk Sikora

Patryk jest pasjonatem fotografii i postprodukcji. Zawodowo zajmuje się projektowaniem grafiki. Robiąc zdjęcia, zawsze stara się uchwycić każdy, nawet najdrobniejszy, detal.

Arkadiusz Wydro

Arek to nasz specjalista od strobingu, jest pasjonatem kreowania świata za pomocą światła błyskowego. Na fotografiach uwiecznia prawdziwe emocje towarzyszące każdej, niepowtarzalnej chwili. Aparat towarzyszy mu nieustannie od 2010 roku.

Jacek Szymański

Jacek swoją przygodę z nagrywaniem rozpoczął wraz z podjęciem pracy w lokalnej telewizji. Nagrywa teledyski, reportaże oraz spoty.

Mateusz Hajduk

Mateusz to nasz specjalista do spraw obsługi klienta. Jest więc odpowiedzialny za kontakt z Parami Młodymi. Zajmuje się również realizacją wideo. Swoją przygodę z kamerą rozpoczął kilka lat temu przy realizowaniu licealnych projektów i kontynuuje ją do dziś.

Krzysztof Biela

Krzysiek nagrywa głównie relacje z wydarzeń, krótkie reklamy i teledyski. Ze swoich nagrań tworzy arcydzieła poprzez dynamiczny montaż.

Mateusz Czerniak

Mateusz w naszej firmie zajmuje się montażem i realizacją wideo, którymi pasjonuje się od najmłodszych lat. Filmuje, a następnie łączy wyjątkowe wspomnienia w jedną, niepowtarzalną całość.

Bartosz Nerć

Bartek pracuje w dziale postprodukcji. W jego ręce trafiają nagrywane przez naszych operatorów realizacje filmowe. Poprzez profesjonalny i dynamiczny montaż, nadaje projektom nowego charakteru.

Rafał Starzyk

Rafał jest prawdziwym mistrzem garniszu. Ze swoim poczuciem estetyki tworzy nietuzinkowe ozdoby, które uwydatniają charakter koktajlu.