Poznaj naszą ekipię

Jesteśmy nie tylko zgranym zespołem, ale przede wszystkim dobrymi przyjaciółmi. Poznaj nas bliżej, aby przekonać się, że jesteśmy zawsze tam, gdzie spełniają się marzenia!
Tomasz Matlęga CEO

Tomasz oprócz tego, że sam jest operatorem, każdego dnia koordynuje pracę całego zespołu, dbając o to, by wszystko w Architektach Marzeń działało, jak w szwajcarskim zegarku.

Mateusz Hajduk Specjalista ds. obsługi klienta / Operator

Mateusz to nasz specjalista do spraw obsługi klienta. Jest więc odpowiedzialny za kontakt z Parami Młodymi. Zajmuje się również realizacją wideo.

Arkadiusz Wydro Fotograf

Arek to nasz specjalista od strobingu, jest pasjonatem kreowania świata za pomocą światła błyskowego. Na fotografiach uwiecznia prawdziwe emocje towarzyszące każdej, niepowtarzalnej chwili. Aparat towarzyszy mu nieustannie od 2010 roku.

Mateusz Czerniak Operator / Postprodukcja

Mateusz w naszej firmie zajmuje się montażem i realizacją wideo, którymi pasjonuje się od najmłodszych lat. Filmuje, a następnie łączy wyjątkowe wspomnienia w jedną, niepowtarzalną całość.

Krzysztof Biela Operator / Postprodukcja

Krzysiek nagrywa głównie relacje z wydarzeń, krótkie reklamy i teledyski. Ze swoich nagrań tworzy arcydzieła poprzez dynamiczny montaż.

Jacek Szymański Operator

Jacek swoją przygodę z nagrywaniem rozpoczął wraz z podjęciem pracy w lokalnej telewizji. Nagrywa teledyski, reportaże oraz spoty.

Michał Kołodziejczyk Postprodukcja

Michał pracuje w dziale colour gradingu, a zatem nadaje filmom nowego, wyrazistego charakteru. Zajmuje się również montażem produkcji filmowych.

Rafał Starzyk Specjalista ds. promocji i marketingu

Rafał to nasz specjalista do spraw marketingu i promocji. Zajmuje się opracowywaniem i wdrażaniem kampanii marketingowych, jak również dba o aktywność w naszych social mediach.