Drinki Marzeń

Myśląc o zaślubinach, nie mniejszą uwagę od zaplanowania w każdym detalu uroczystości w kościele poświęcacie samej imprezie, która po niej nastąpi. Co zaproponować gościom, by ten wieczór zapamiętali do końca życia? Wyśmienite jedzenie, pobudzająca do zabawy muzyka, duża ilość alkoholu – to niepodważalna podstawa.

 

A co, jeśli Wasi goście usłyszą, że czekają na nich Drinki Marzeń? Widzimy błysk w Waszych oczach. I o to chodzi!

Jak to wygląda?

Wszystko zaczyna się od spotkania. Na początku w luźnej rozmowie omówimy szczegóły naszej realizacji oraz kwestie formalne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Chcemy poznać Was oraz dowiedzieć się czegoś o Waszych gościach, z którymi będziecie świętowali ten wyjątkowy dzień. Dzięki temu przygotujemy dla Was menu, którym uraczymy wszystkich obecnych na weselu.

 

A kiedy już nastąpi ten wyjątkowy dla Was dzień, my będziemy gotowi z naszym w pełni wyposażonym barem. Zarówno na Was, jak i na Waszych gości będą czekały specjalnie przygotowane owoce, syropy, soki, alkohole (m.in. whiskey, gin, biały rum, tequilla, triple sec, likier brzoskwiniowy, likier kokosowy, blue couracao, likier wiśniowy, angostura, likier gruszkowy) i inne dodatki. Wszystko po to, by nasi profesjonalni barmani mogli serwować do woli 15 różnych Drinków Marzeń. 

 

Możecie być pochłonięci rozmową, tańcem, toastami, odbieraniem życzeń i prezentów. O nas się nie obawiajcie. My dopracujemy wszystko do ostatniego kieliszka.

 

Zamawiając Drinki Marzeń nie musicie się o nic martwić. My zapewniamy usługę kompleksową, począwszy od transportu, przez wyposażenie baru, po profesjonalne umiejętności naszych barmanów!

Jeżeli chcecie dokładniej poznać nas i nasze realizacje, napiszcie. Odezwiemy się i wyślemy Wam naszą ofertę.