Foto / Video

Jesteśmy architektami. Architektami Marzeń.

Naszą pasją są detale – te drobne elementy, które nadają otaczającej nas rzeczywistości jej wyjątkowego charakteru. Właśnie z nich tworzymy idealnie zaprojektowaną, przepełnioną emocjami realizację z Waszego wyjątkowego dnia. W naszą pracę wkładamy całe serce.

 

Chcemy zaprojektować dla was małe dzieło sztuki, w którym sekunda po sekundzie, zdjęcie po zdjęciu, kadr po kadrze, zatrzymamy emocje tego wyjątkowego dnia.

Kilka tygodni przed ślubem

Wszystko zaczyna się od spotkania.

 

Chcemy podczas wspólnej rozmowy w luźnej atmosferze, ustalić z Wami szczegóły naszej realizacji i sprawy formalne, ale przede wszystkim chcemy poznać lepiej Was i historię Waszej miłości. Nie pracujemy rutynowo, a do każdego podchodzimy indywidualnie. Naszym celem jest opowiedzenie Waszej historii szczerze, od serca.

 

Wysłuchamy wszystkich Waszych uwag i z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Poranek w dniu ślubu

Kiedy nastanie ten wyjątkowy dzień, pojawimy się już na kilka godzin przed rozpoczęciem uroczystości. Towarzyszymy Wam w Waszych przygotowaniach, zapisując emocje obecne przy oczekiwaniu na ten najważniejszy moment. Kiedy podjeżdżacie pod kościół, my już pod nim czekamy. Poruszając się wśród podekscytowanych gości, wychwytujemy każdy wasz wzajemny uśmiech i każde nieśmiałe spojrzenie, kiedy zbliżacie się do ołtarza. A gdy podacie sobie dłonie, a kapłan obwiąże je stułą i nastanie ta najważniejsza chwila, my nie pozwolimy umknąć żadnemu szczegółowi.

Wesele

Po wyjściu ze świątyni czeka Was mnóstwo uścisków, gratulacji i życzeń, a potem zabawa na weselu do białego rana. Wciąż jesteśmy z Wami. Nie chcemy, żeby ten radosny czas został zapomniany, dlatego dotrzymamy Wam kroku przez całe wesele, aż do oczepin. Łącznie spędzimy wspólnie około czternastu godzin.

Kilka dni po ślubie

W ten właśnie dzień zobaczymy się na sesji plenerowej oraz/lub nagraniu plenerowym do waszego teledysku! Miejsce i termin ustalimy wspólnie, więc spokojnie, damy wam pospać!

Miesiąc po ślubie

W końcu nadchodzi ten długo wyczekiwany dzień. To termin oddania Wam naszych efektów pracy. Chcemy, żeby nasze dzieło w pełni odpowiadało Waszym oczekiwaniom. Dlatego po zakończeniu obróbki prześlemy film do Was, prosząc o ewentualne uwagi i sugestie zmian. Po zaakceptowaniu spotkamy się i oddamy w Wasze ręce film oraz zdjęcia, byście już zawsze mogli się nimi cieszyć i wspominać ten niezwykły moment.

Oferta

Video:

 

– Główny film z Waszego ślubu i wesela: 50 – 60 min

– Krótszy film z najważniejszymi momentami: 15 min

– Teledysk ślubny: 3 – 4 min

– Wszystkie nagrania wykonujemy lustrzankami 4K/FullHD, ujecia z szyny kamerowej, stabilizatorów obrazu

– Filmy oddajemy w Wasze ręce na specjalnie zaprojektowanym pendrive w firmowym pudełku.

 

Więcej filmów w zakładce Spełnione marzenia

Przykładowy teledysk

Oferta

Foto:

 

– Min. 350 zdjęć z dnia Waszego ślubu

– Min. 80 zdjęć z pleneru w innym dniu

– 50 odbitek formatu 13×18 cm

– Zdjęcia oddajemy w Wasze ręce na specjalnie zaprojektowanym pendrive w firmowym pudełku.

 

Więcej zdjęć w zakładce Spełnione marzenia