Asia & Mateusz

25.08.2018

Asia i Mateusz to niezwykle pozytywna para, swoim uśmiechem zarazili wszystkich gości. Dzięki temu uroczystość ślubna była jeszcze piękniejsza, a wesele trwało do rana. Zobaczcie uwieczniony przez nas ich wyjątkowy dzień.

Reportaż Ślubny
Plener Fotograficzny
Love Story

Asia i Mateusz to niezwykle pozytywna para, swoim uśmiechem zarazili wszystkich gości. Dzięki temu uroczystość ślubna była jeszcze piękniejsza, a wesele trwało do rana.
Zacznijmy jednak od początku, a mówiąc początek mamy na myśli przygotowania ślubne. U Asi od rana czekała na wieszaku piękna suknia ślubna z koronkową górą i całkiem nietypowe buty ślubne, zaś Mateusz ubrany w swój garnitur ślubny wyruszył na spotkanie z ukochaną. Kiedy tylko wzruszające błogosławieństwo rodziców dobiegło końca, przyszła pora na ten długo wyczekiwany moment.

Ceremonia ślubna Asi i Mateusza odbyła się w ceglanym kościele niedaleko Warszawy. To właśnie tam wybrzmiała przysięga małżeńska, którą zakochani wygłosili w obecności swoich gości, a także naszej ekipy. My zaś zadbaliśmy o to, aby każdy istotny szczegół znalazł się na wykonanych przez nas zdjęciach i nowoczesnym filmie ślubnym.
Po przybyciu na salę weselną nastąpiło powitanie chlebem i solą, co mogło oznaczać już tylko jedno – zabawę aż do rana! Wspaniałym otwarciem okazał się romantyczny pierwszy taniec, który zapoczątkował prawdziwe szaleństwo na parkiecie, gdyż Państwo młodzi pociągnęli za sobą tłum roztańczonych gości. I tak przez długie godziny z uśmiechem na twarzy przyglądaliśmy się Asi, Mateuszowi i ich wspólnemu szczęściu, uważnie rejestrując je okiem naszej kamery. O północy, jak przystało na dobre, polskie wesele, odbyły się oczepiny, którym – oprócz nas oczywiście – towarzyszyły różne, ciekawe zabawy weselne.

Aż ciężko było uwierzyć, że po tak świetnej zabawie, Asia i Mateusz następnego dnia znajdą siłę aby pojawić się na plenerze ślubnym. A jednak! Sesja plenerowa naszych nowożeńców odbyła się w kilku różnych ciekawych lokacjach, dzięki czemu para mogła przedstawić swoje uczucie w różnym charakterze. W ten sposób pomogliśmy w spełnieniu kolejnego, unikatowego marzenia.