Ola & Piotr

29.09.2018

Ola i Piotr to niezwykle radosna para, dlatego tę pozytywną energię dało się odczuć przez cały ich wyjątkowy dzień. Z ogromną przyjemnością uwieczniliśmy ich ślub i weselną zabawę, a idealnym dopełnieniem okazała się jesienna bardzo klimatyczna sesja plenerowa.

Reportaż Ślubny
Plener Fotograficzny
Love Story

Ola i Piotr to niezwykle radosna para, dlatego tę pozytywną energię dało się odczuć przez cały ich wyjątkowy dzień. A rozpoczęły go oczywiście przygotowania ślubne. Zarówno Pan, jak i Pani młoda przygotowywali się na uroczystość z pomocą swoich najbliższych. Wszystko to oczywiście pod czujnym okiem obiektywów naszego zespołu.

Nadszedł wreszcie długo wyczekiwany moment – ceremonia ślubna w kościele katolickim. W klimatycznym, drewnianym kościele, wprost idealnym dla tych, którzy marzą o ślubie rustykalnym. Aleksandra i Piotr, ślubując sobie “miłość, wierność i uczciwość małżeńską”, nałożyli na swoje dłonie obrączki ślubne, tym samym wprawiając swoich gości we wzruszenie. Przyznajemy – nam również łezka zakręciła się w oku. Czas na przyjęcie weselne!

Ponieważ Ola i Piotrek zaufali nam, składając na nasze barki odpowiedzialność za ich ślubne filmy i zdjęcia, my nie odstępowaliśmy ich na krok również podczas wesela. Młodzi wybrali salę w iście rustykalnym, a nawet lekko góralskim klimacie. Zabawę do białego rana zapewniła profesjonalna oprawa muzyczna. Punktem kulminacyjnym imprezy okazał się tort weselny w stylu boho, a zaraz po nim nastąpiły oczepiny przyozdobione w najróżniejsze, śmieszne zabawy weselne.

Nazajutrz, świeżo upieczeni małżonkowie i nasz fotograf ślubny po raz kolejny stworzyli wspólnie coś wyjątkowego. Plener ślubny Oli i Piotrka to niezwykle klimatyczna sesja w lesie. Jako, że potencjał panującej pory roku wykorzystaliśmy w stu procentach, efekty są zniewalające. I tak oto pomogliśmy w zaprojektowaniu kolejnego, jedynego w swoim rodzaju marzenia. Aleksandra i Piotr mogą już zawsze powracać myślami do tego szczególnego dnia, a pomagać im w tym będzie stworzona przez nas fotografia weselna i film ślubny.