Agata & Julian

11.05.2019

Agata i Julian oczarowali nas swoim uśmiechem i pozytywną energią, dzięki czemu ich wyjątkowy dzień będziemy wspominać jeszcze długi czas.

Reportaż Ślubny
Plener Fotograficzny
Love Story

Agata i Julian oczarowali nas swoim uśmiechem i pozytywną energią, dzięki czemu ich wyjątkowy dzień będziemy wspominać jeszcze długi czas. Ślubny poranek Agaty i Juliana był pełen wrażeń. Dzięki nieocenionej pomocy najbliższych, przygotowania ślubne, pod okiem naszych fotografów ślubnych, przebiegły bardzo sprawnie. Julian w swoim ubiorze postawił na klasyczny garnitur ślubny, natomiast jego przyszłą żonę zdobiła suknia ślubna syrenka. Jedno jest pewne – tego dnia oboje wyglądali zjawiskowo.

Kiedy wszystko było już gotowe, a zza okna dało się słyszeć granie orkiestry weselnej, Państwo młodzi w towarzystwie swoich najbliższych udali się do kościoła, w którym odbywała się ceremonia ślubna. Sakramentalne “tak” wypowiedziane przez Agatę i Juliana, w połączeniu z profesjonalną oprawą muzyczną na ślub wywołało lawinę wzruszeń wśród zgromadzonych gości.

Po wzruszającej ceremonii nadszedł czas na przyjęcie weselne, które odbyło się w domu weselnym “Restauracja Przy Młynie”. Sala weselna, na którą zdecydowali się świeżo upieczeni małżonkowie stanowi bardzo klasyczne połączenie drewna i cegły. Taki wybór sprawił, że przytłaczające dekoracje ślubne okazały się zwyczajnie zbędne. Zjawiskowy i oryginalny pierwszy taniec w wykonaniu Juliana i Agaty zapoczątkował istne weselne szaleństwo.

Kiedy zabawa trwała w najlepsze, a na zewnątrz było już ciemno na sali pojawił się klasyczny tort weselny, który zapewnił gościom weselnym chwilę słodkiego wytchnienia.

Nasz fotograf ślubny towarzyszył młodej parze przez cały dzień, aż do emocjonujących oczepin, wykonując dla nich wyjątkowe zdjęcia ślubne.

Będący wciąż pod wrażeniem tej pięknej uroczystości, spotkaliśmy się z Agatą i Julianem aby wspólnie stworzyć klimatyczny plener ślubny, a nasi operatorzy ślubni zadbali o odpowiedni nastrój podczas realizacji. Efekty naszej współpracy z Agatą i Julianem możecie sprawdzić sami oglądając ich zdjęcia ślubne oraz video z sesji plenerowej.