Dominika & Kamil

14.02.2020

Dominika i Kamil na długo pozostaną w naszej pamięci. Dajemy i Wam okazję przekonać się, jaką są piękną i urzekającą parą.

Reportaż Ślubny
Teledysk Ślubny
Love Story

Dominika i Kamil na długo pozostaną w naszej pamięci. Dajemy i Wam okazję przekonać się, jaką są piękną i urzekającą parą. Do tego szczególnego dnia, Dominika przygotowywała się w domowym zaciszu z pomocą najbliższych oraz profesjonalnej makijażystki. Nic dziwnego, że chciała wyglądać i czuć się, jak milion dolarów. Znakomicie oddają to ujęcia z naszej kamery. W tym samym czasie nasz drugi operator weselny rejestrował, jak zniecierpliwiony Kamil przy pomocy świadka, zakładał swój elegancki garnitur ślubny, wpinał spinki do mankietów i rzucał ostatnie spojrzenie na ślubne obrączki, które już niedługo miały zdobić dłonie Państwa młodych.

Kiedy młodzi dopięli wszystko na przysłowiowy “ostatni guzik”, nasza ekipa mogła wyruszać do kościoła, w którym miejsce miała ceremonia ślubna, aby jeszcze na chwilę przed przyjazdem narzeczonych zdążyć zarejestrować najważniejsze detale ślubne. Karolina i Piotr sakramentalne “tak” wypowiedzieli w zdobnym kościele, wprost idealnym na tego typu okoliczność. A po wzruszającej ceremonii nadszedł czas na przyjęcie weselne, które odbyło się na niezwykle klimatycznej, drewnianej sali. Taki wybór sprawił, że sala sama w sobie nadała całemu przedsięwzięciu ciekawego charakteru. Tym samym zbędnymi okazały się wszelkie masywne dekoracje ślubne. Kiedy na zewnątrz było już ciemno, a zabawa od kilku godzin trwała w najlepsze, na sali pojawił się oryginalny tort weselny, który przykuł uwagę wszystkich gości. My także nie mogliśmy przejść obok niego obojętnie. Naszej niezwykle pozytywnej, młodej parze towarzyszyliśmy aż do momentu oczepin.

Po nocy pełnej wrażeń, przyszedł czas na plener ślubny Dominiki i Kamila. Jako, że wprost uwielbiamy sesje na łonie natury, takie rozwiązanie zaproponowaliśmy również tej młodej parze. Efekty są zniewalające, a my z radością wracamy do tego wyjątkowego marzenia, ciesząc się, że mogliśmy pomóc pięknym zakochanym w jego spełnieniu.