Edyta & Wojtek

21.08.2020

Dzień ślubu Edyty i Wojtka będziemy bardzo miło wspominać. Ta niezwykła para emanowała pozytywną energią od samych przygotowań aż po zabawę weselną. Zobaczcie ich najważniejszy dzień ujęty naszymi obiektywami.

Reportaż Ślubny
Teledysk Ślubny
Love Story

Dzień ślubu Edyty i Wojtka będziemy wspominać jeszcze długi czas. Ta niezwykła para emanowała pozytywną energią od samych przygotowań aż po zabawę weselną. Państwo młodzi swoje przygotowania ślubne rozpoczęli wspólnie. Nad ich wyglądem czuwali ich najbliżsi, a nad reportażem ślubnym - oczywiście my.

Po przygotowaniach nadeszła pora na ten najważniejszy moment. Ceremonia ślubna Edyty i Wojtka wzruszyła niejednego weselnego gościa, a podczas przysięgi i nam zakręciła się łezka w oku. Gdy wybrzmiały ostatnie dźwięki Marsza Mendelsona, szczęśliwi nowożeńcy wyruszyli na salę weselną. My - jak zwykle zresztą - byliśmy tuż za nimi, gotowi do rejestrowania najbardziej emocjonujących chwil. Sala wybrana przez Państwa młodych była jasna i przestronna, gotowa pomieścić wszystkich zniecierpliwionych i podekscytowanych gości, a tańce do białego rana rozświetlał romantyczny napis “LOVE”. Szaloną zabawę rozpoczął toast wzniesiony przez świeżo upieczonych małżonków. Zarówno para młoda, jak i goście bawili się tak dobrze, jakby zapomnieli o całym świecie. I tak w rytm muzyki, wykonywanej przez znakomity zespół weselny, zabawa trwała do białego rana.

Państwo młodzi jeszcze długo będą mogli celebrować prawdziwie magiczny klimat, zawarty na ich ślubnych zdjęciach. A my cieszymy się ogromnie, że w ten sposób mogliśmy pomóc w spełnieniu kolejnego, wyjątkowego marzenia.